Twój niepowtarzalny sklep internetowy

Jeżeli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest łatwe w użytku i zarazem pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko dlatego, żeby zapewnić naszym partnerom i ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie e-sklepu na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań dostosowanych do różnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, w tym do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to tylko fragment proponowanych przez nas narzędzi.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że korzystanie ze stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci regularnie pracują nad aktualizacjami, byś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dopasowany do Twoich wymagań. Ponadto masz okazję sprawdzenia naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest rzeczywiście proste i rozpocznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając sklep internetowy na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś i masz chęć połączyć ulubione zajęcie ze sprzedażą swoich produktów i zarabianiem na tym. To świetne wyjście, gdy chcesz zacząć dorabiać do wypłaty, ale także przetestować koncepcję na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez klientów. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.

Related Post